צור קשר מאמרים המלצות שאלות ותשובות ילדים ונוער טיפולים אודותינו השתלות שיניים דף הבית

טיפול בריח רע מהפה

 

מטפלים בריח רע מהפה ונושמים לרווחה

ריח רע מהפה הוא כמו כתם שלא ניתן להסרה. הוא רודף אותנו וגורם לנו לסיטואציות לא נעימות באינטראקציה עם אנשים אחרים. אי אפשר פשוט להתיז עליו בושם ולהתעלם, וגם מסטיק בטעם מנטה הוא לא באמת הפתרון לבעיה. ריח רע מהפה אולי מרתיע אנשים רבים, אבל אנחנו כאן בשבילכם - כדי לאבחן את הסיבה לבעיה ולטפל בה באופן מקצועי ויסודי כך שבתום הטיפול תשארו עם טעם טוב (וריח טוב) בפה.

הידעת?
אחד מכל ארבעה אנשים סובל מריח רע מהפה בדרגות שונות?
הסיבות לריח רע מהפה או טעם מר בפה הן רבות ושונות אם כי הסיבה העיקרית לכך היא פעילות חיידקים בחלל הפה הנובעת ממקרים כמו: היגיינת פה לקויה, הזנחה דנטאלית, דלקת חניכיים, בעיות קיבה, נזלת כרונית, מצבי מתח וחרדה ועוד. סיבה עיקרית נוספת היא הלשון – עליה מתיישבים חיידקים רבים, בחריצים ובחלקה האחורי, וגם הם עלולים ליהיות המקור לריח רע מהפה.

על מנת להגיע למקור הבעיה ולטיפול, אנו בקליניקה מציעים למטופל לעבור בדיקה מקיפה של חלל הפה, בריאות השיניים והחניכיים, להציג היסטוריה בריאותית יסודית וכן לקבוע טיפול בהתאם לאבחנות. זכרו – לריח רע מהפה יש פתרונות יעילים וטובים, החוכמה היא רק למצוא את מקור הבעיה.

יישור שיניים בשיטת Damon ו-IROK
טיפולי המרפאה
טיפולי שיניים משמרים
טיפולים מניעתיים
טיפול בריח רע מהפה
שיקום הפה
השתלות שיניים, שתלים דנטליים
חריקת שיניים
הלבנת שיניים
 
 
לשאלות והבהרות ניתן להתקשר לטל' 09-7676477 או להשאיר את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם...
 
שם:
טלפון:
מייל:
 
 
 
 
 
מרפאת שיניים בכפר סבא המתמחה בטיפול בריח רע מהפה הנגרם עקב דלקות חניכיים, מחלות חניכיים, היגיינת פה לקויה, הזנחה דנטאלית ועוד.
 
מרפאת שיניים כפר סבא : הלבנת שיניים : דלקות חניכיים : השתלת שיניים : חריקת שיניים : יישור שיניים : שתלים דנטלים : השתלות שיניים : סתימות כסף
© 2019 | כל הזכויות שמורות למרפאת ד"ר שמואלי