צור קשר מאמרים המלצות שאלות ותשובות ילדים ונוער טיפולים אודותינו השתלות שיניים דף הבית

טיפולי שיניים משמרים

 

טיפולים משמרים – סתימות, עקירות, טיפולי שורש

כי הגיע הזמן לרדת לשורש הבעיה...

במוקדם או במאוחר כולנו נדרשים לביקור במרפאת שיניים. אך לא משנה מה סוג הטיפול שעליכם לעבור, עליכם להיות בטוחים כי כשתפתחו את הפה, השיניים שלכם יהיו בידיים טובות. בכל טיפול משמר לו תזדקקו - בין אם מדובר בסתימות, עקירות או טיפולי שורש, אנו נספק את הפתרון המתאים ביותר, באווירה נעימה, חמה ומשפחתית. וכעת, כשאתם רגועים, מוכנים ומזומנים - בואו ונעבור לטיפול עצמו:

  • סתימות
    מטרתן של סתימות הן לשחזר באופן אסתטי ותפקודי חור בשן הנובע כתוצאה מעששת. עששת היא מחלה הנגרמת ע"י חיידקים המנצלים סוכרים ליצירת חומצה הפוגעת במבנה גבישי השן. אנחנו במרפאה מציעים טיפול באמצעות סתימות רגילות וסתימות אסתטיות לבנות בצבע השן, בכל חלל הפה.

  • טיפול שורש
    טיפול שורש מתבצע במקרה של דלקת בלתי הפיכה בשן. בטיפול שורש הרופא מבצע ניקוי, חיטוי ועיצוב של תעלות השורש, בשילוב שטיפות וחומרים תרופתיים אחרים. לאחר מכן מבוצעת סתימת שורש עם חומר מיוחד שנועד לאטום את התעלה ולמנוע מחיידקים לגדול בה. בכדי לדעת אם צריך טיפול שורש, אנו ממליצים על בדיקה קלינית ובאמצעות צילום ואבחנה רפואית, להמליץ על אפשרויות הטיפול.

  • עקירות שיניים ועקירות כירורגיות
    מתבצעות על ידי רופא שיניים במקרה של שן שאינה ניתנת לטיפול שמרני או שיקומי. הסיבות העיקריות לעקירת שן הם עששת נרחבת, ו/או אובדן תמיכת עצם עקב מחלת חניכיים. קיימים מקרים בהם יש צורך בעקירה כירורגית של שן בינה, הנעשית לשם מניעת סיבוכים בעתיד, ולאו דווקא בגלל מחלה קיימת. עקירות שיניים ועקירות כירורגיות מתבצעות אצלנו במרפאה על ידי רופאים עם ניסיון רב בתחום זה.   
יישור שיניים בשיטת Damon ו-IROK
טיפולי המרפאה
טיפולי שיניים משמרים
טיפולים מניעתיים
טיפול בריח רע מהפה
שיקום הפה
השתלות שיניים, שתלים דנטליים
חריקת שיניים
הלבנת שיניים
 
 
לשאלות והבהרות ניתן להתקשר לטל' 09-7676477 או להשאיר את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם...
 
שם:
טלפון:
מייל:
 
 
 
 
 
מרפאת שיניים בכפר סבא המתמחה בעקירות שיניים ועקירות כירורגיות, סתימות שיניים, סתימות אסתטיות, טיפולי שורש בכפר סבא, טיפולים בדלקות חניכיים, טיפולים במחלות חניכיים
 
מרפאת שיניים כפר סבא : הלבנת שיניים : דלקות חניכיים : השתלת שיניים : חריקת שיניים : יישור שיניים : שתלים דנטלים : השתלות שיניים : סתימות כסף
© 2019 | כל הזכויות שמורות למרפאת ד"ר שמואלי